Biuro ul. Noskowskiego 1A, 62-510 Konin

tel. 798 776 362, 798 496 177

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

012

Aktualności

Liga Charytatywna wsparła Nasz Oddział- DZIĘKUJEMY!

Ubezpiecz się i pomagaj innym Santander Aviva Ubezpieczenia - we współpracy z Santander Bank Polska - zakończyły czwartą edycję "Ligi Charytatywnej". Dzięki tej inicjatywie, kupując w oddziale banku wybrane ubezpieczenia wsparto Naszą organizację. PTSR Oddział w Koninie został wybrany w głosowaniu przez pracowników oddziałów Santander Bank Polska oraz same oddziały banku, które były  również zaangażowane w zbiórkę funduszy. Za każdą pozyskaną składkę ubezpieczeniową kwota 10 zł była przekazana na rzecz stowarzyszenia dając sumę 5.840,00 złotych. Uroczyste przekazanie czeku przez Panią Karolinę Kubiak- dyrektor oddziału oraz Panią Agnieszkę Knapkiewicz- kierownika obsługi klientów instytucjonalnych na ręce Pani Krystyny Frankowskiej- przewodniczącej PTSR Oddział w Koninie odbyło się w Naszej siedzibie.

Ta niezwykła inicjatywa jest wsparciem Organizacji Pożytku Publicznego w środowisku lokalnym. Dzięki kolejnej edycji „Ligi Charytatywnej” przekazane środki dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego Oddział w Koninie zostaną przeznaczone na cele statutowe.